REGENERACJA NARZĘDZI DIAMENTOWYCH

W Warszawskiej Centrali, jak i w każdym z oddziałów (Kraków, Gdańsk) przeprowadzamy profesjonalną regeneracją narzędzi diamentowych, co sprawia, że czas oczekiwania na regenerację skraca się do minimum.  

Tak jak każde narzędzie ma okres swojej zużywalność, tak i narzędzia diamentowe w miarę ich użytkowania ulegają stępieniu i zużyciu, dlatego tak ważne jest ich systematyczne ostrzenie lub wymiana zużytych segmentów na nowe. 

W Midan Technika diamentowa montujemy segmenty z zastosowaniem “rowków”, używając przy tym niemieckich lutów, najwyższej jakości. Wykorzystywane przez nas segmenty diamentowe są starannie wyselekcjonowane i testowane pod względem ich wydajności, a także trwałości. Po zakończeniu procesu regeneracji wszystkie segmenty sprawdzamy kluczem dynamometrycznym pod kątem możliwości ich wyłamania.

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji różnego typu narzędzi diamentowych. Regenerujemy, talerze szlifujące, płytki szlifujące, wiertła koronowe, tarcze diamentowe i frezy. 

Proces wykonywany jest z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń i technologii, z wykorzystaniem komponentów najwyższej jakości, pod czujnym okiem naszych doświadczonych techników. W tym konkretnym przypadku dokładność i precyzja mają niezwykle duże znaczenie.

Przeważnie regeneracja wierteł diamentowych jest zwykle tańsza o 50% od zakupu nowych, a ich żywotność w niczym nowym nie ustępuje. Regeneracje wykonujemy zazwyczaj w ciągu 24 godzin od otrzymania uszkodzonego produktu. 

Serwis oferowany przez firmę Midan cieszy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, celem otrzymania wyceny regeneracji.